Şafak Sezer tetikçiyi Canlandıracak

Ünlü komedyen Şafak Sezer uzun süren sessizliğini 'Aynadaki Düşman' adlı televizyon dizisiyle bozuyor.

İlk bölümü 17 Nisan Cuma günü TRT-1'de yayınlanacak dizide Çelebi adında soğukkanlı ve acımasız bir tetikçiyi oynayacak olan Sezer, "Bu dizi benim kariyerimin dönüm noktası olacak" diyor. Türkiye'nin yakın tarihine damgasını vuran olayların konu edileceği yapım, geçmişini arayan bir gencin sıradışı hikayesi ekseninde gelişiyor. Dizide Sezer'in dışında Pusat dizisinde rol alan Haluk Piyes, genç oyuncu  Mine Tugay, usta tiyatrocu Mahir Günşıray ve 'Zeynep'in Sekiz Günü' filmiyle yıldızı parlayan Fadik Sevin Atasoy gibi isimler de rol alıyor. Çekimleri İstanbul'da ve bazı Güneydoğu illerinde gerçekleştirilen 'Aynadaki Düşman' özellikle patlama ve çatışma sahneleriyle göz dolduracak.

Özel dublör ekibi var
Dizinin aksiyon ve çatışma sahneleri, Çek dublör ekibi Grip All Effect uzmanlığıyla gerçekleştiriliyor. Bu ekip daha önce de 'James Bond', 'Kingdom of Heaven', 'Troy', 'Hellboy', 'Gladiator' ve 'Titanic' gibi birçok Hollywood projesine imza atmış. Aksiyon sahnelerinin sinema kalitesinde bir görselliğe sahip olabilmesi için, 3D animasyon ve özel efektlerden yararlanılıyor ve kameralarda farklı lensler kullanılıyor. canlandıracağı için dedi.

 

Ünlü komedyen Şafak Sezer uzun süredir uzak kaldığı televizyon ekranlarına "Aynadaki Düşman" dizisindeki "Çelebİ "rolüyle dönüyor.


Sezere, TRT1' de 17 Nisan Cuma günü 21:25 ilk bölümü yayınlanacak olan "Aynadaki Düşman" dizisindeki rolü için “Kariyerimin dönüm noktası” diyor. Sayısız komedi filmiyle hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen ünlü oyuncu, bu kez soğukkanlı ve acımasız bir tetikçiyi oynadığı ‘Çelebi’ rolüyle seyircisine farklı ve dikkat çekici bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Bu arada dizide Haluk Piyes ve Fadik Sevin Atasoy gibi başarılı oyuncular da rol alıyor.

 

 

 

Şafak Sezer (d. 10 Ekim 1970) Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu, komedyen.

1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu'nda Haldun Taner'in ‘Eşeğin Gölgesi’ adlı oyunla sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosu'nda ‘Devri Yalan’, ‘Başımızda Pak Bulut’, ‘Sen Bu Seçimi Unut’, ‘Saddam'ı Kim Öptü’, ‘Şirinler’, ‘Edi Büdü’ ve ‘Uzaylı Arif’ adlı oyunlar ile Ankara Ekin Tiyatrosu'nda ise ‘Biz Bu İhtilali Niye Yaptık’, ‘Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ adlı oyunlar ile seyirci karşısına çıktı. Dario Fo'nun ‘Yüzsüz’ adlı oyunundan sonra 9 Eylül Üniversitesi'nin çektiği ‘Bir Düğün Masalı’ adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: ‘Televizyon Çocuğu’, ‘Sıdıka’, ‘Baskül Ailesi’, ‘Dostlar Pasajı’, ‘Şafak Vakti’ ve ‘Reyting Hamdi’... ‘Üçlü Oyun’ filminden sonra sanatçı ‘Vizontele’ için kamera karşısına geçti. Daha sonra da Turkfilmi adlı yapım şirketinin ilk filmi olan Rus Gelin'de Zeki Alasya, Kaan Boztepe ve Metin Akpınar'la birlikte rol aldı.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !